Ultra szybki internet Sieradz

Internet w Sieradzu

Szybki i tani Internet o jakości biznesowej

Dla profesjonalistów i przedsiębiorców z Sieradza i okolic, oferujemy ultra szybki Internet NeoConnect w atrakcyjnych wariantach cenowych. W zależności od potrzeb, wybierz preferowaną wysokość miesięcznego abonamentu oraz prędkość Internetu. Sam zdecyduj, ile potrwa nasza współpraca (umowa lub bez zobowiązań - w ramach systemu PrePaid).

NeoConnect to swobodny dostęp do Internetu bez jakiegokolwiek limitu danych

Już nie musisz obawiać się przekroczenia narzuconych limitów i zmniejszenia prędkości Twojego Internetu. NeoConnect pozwoli Tobie i Twoim pracownikom na nieograniczone pobieranie danych – z tą samą szybkością przez cały okres współpracy.

Wybierz tani i szybki Internet w Sieradzu

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Sieradz bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Sieradz. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe korzyści w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), doskonałej szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Internet Fiber, łatwo podłączysz do sieci wiele urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Internet PrePaid Sieradz - (internet bez umowy)

NOWOŚĆ OD AIRMAX - Szybki i tani Internet na kartę - Zasięg: Sieradz i okolice

Potrzebujesz okresowego podłączenia do sieci w Sieradzu? Zależy Ci na stałej kontroli wydatków na Internet? Wybierz super szybki Internet na kartę Airmax i:

  • korzystaj z Internetu wtedy, gdy faktycznie tego potrzebujesz
  • płać tylko za dni objęte dostępem do sieci
  • nie podpisuj żadnej umowy z dostawcą – wystarczy, że aktywujesz usługę pod podanym numerem telefonu
  • zyskaj pełną kontrolę nad wydatkami na Internet – bez ukrytych czy dodatkowych kosztów

Zapraszamy do skorzystania z oferty Internetu PrePaid przedsiębiorców z Sieradza oraz wszystkich Klientów profesjonalnych, przebywających na terenie Sieradza i okolic.

Bądź elastyczny, wybierz Internet na kartę!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Sieradz - zasięg

Wypróbuj ultra szybki Internet Airmax bez zobowiązań

  • całkowicie za darmo przez 30 dni
  • Bez ryzyka
  • Bez umowy przedwstępnej
  • Bez ukrytych kosztów
  • Bez zobowiązań

Szukasz sprawdzonego dostawcy Internetu w Sieradzu? Wypróbuj innowacyjny Internet Airmax, wykorzystujący ultra szybkie, niezawodne i stabilne łącza NeoConnect. To doskonały wybór dla biznesu. Oferujemy całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące testowanie Internetu Airmax przez okres 1 miesiąca. Sam wybierasz wariant, który Cię interesuje. Po upływie 30 dni, decyzja o dalszej współpracy zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja Klienta.

Nielimitowany Internet w Sieradzu Airmax! Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć testowanie!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Sieradz, oraz następujące miejscowości:

Antonin, Augustynów, Borzęckie, Brudzew, Bujnów, Burzenin, Charłupia Mała, Charłupia Wielka, Cielce, Cienia, Czarna, Duszniki, Dzierlin, Dzigorzew, Grabowiec, Gruszczyce, Grzybki, Grzymaczew, Jeziory, Kłocko, Kopanina, Ligota, Łosieniec, Łubna-Jakusy, Majaczewice, Małków, Miklesz, Mikołajewice, Mnichów, Prażmów, Rakowice, Równa, Ruda, Rzechta, Sarny, Sieradz, Smardzew, Stawiszcze, Stok Nowy, Stok Polski, Strumiany, Strzałki, Szczawno, Szklana Huta, Uników, Warta, Witów, Włocin-Kolonia, Włocin-Wieś, Wojków, Wróblew, Wrząca, Zaborów, Zagajew, Złoczew, Żelisław, Żelisław-Kolonia,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci mówią o nas!

Klienci są dla nas priorytetem. Dlatego chcemy, żeby czas spędzony z nami był dla nich wartościowym doświadczeniem. Chcemy, aby dostarczane usługi gwarantowały najlepszą rozrywkę, a nasza obsługa była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. To dla nas wielki zaszczyt, że internauci widzą i doceniają nasze starania oraz polecają nasze usługi swoim bliskim. I mamy na to dowody! Wasze polecenia są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Chcemy, żebyście wiedzieli, że każda, otrzymana ocena jest dla nas cenna, więc zostaje dokładnie zbadana i wykorzystana do dalszego podnoszenia jakości usługi. Nie mamy słów, by wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od tak wielu lat.

Telewizja przez Internet + różne multimedia

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do różnych multimediów, jak np. telewizja przez Internet – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz kupić za pośrednictwem wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu zawsze przeczytać warunki danego serwisu. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, liczby kanałów, a także szczegóły dotyczące trwającej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na rozmiary plików, ale także rewelacyjna stabilność usług, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeżeli potrzebujesz dostęp do szerokiej oferty multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania prędkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Ultra szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień transferem, możliwość oglądania filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od łącza w telefonie, posiadasz ultra szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków atmosferycznych. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami tyle, ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie musisz czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload danych. Airmax to znakomita opcja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w mieszkaniu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z ultra szybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Sieradz. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

W przeciągu minionej dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla osób w każdym wieku czymś na tyle powszechnym, że ciężko teraz chociażby wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest ciągła komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie kompetencji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Sieradz. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika oraz od dostępnej infrastruktury sieciowej. Często osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają problem z wyborem optymalnego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka oferta sprosta ich specjalnym oczekiwaniom. To dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet oferuje użytkownikowi szybki i trafny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – również dla miejscowości Sieradz. Ponadto zapewniamy możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu trwania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u poszczególnych dostawców usług.

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do różnych multimediów, jak np. telewizja przez Internet – z korzystnymi wariantami do wyboru.Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi dostarczamy w miejscowości Sieradz. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto kanały telewizyjne online oraz telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, by świadczone usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Możesz zerwać współpracę w dowolnym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują w standardzie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącza (upload danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów międzynarodowych.

Łącze symetryczne – co oznacza? Czy łącze symetryczne jest dostępne w miejscowości Sieradz?

Łącze symetryczne (znane także jako Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, które charakteryzuje się tym, że deklarowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są sobie równe. Co do zasady łącze symetryczne bazuje na technologii światłowodowej. Dlatego można także spotkać się z ofertami na ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Dla przykładu, operator oferuje Internet symetryczny 300 Mb/s. W praktyce znaczy to, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Opisywane w ofercie operatora wartości mogą okazać się w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne różnice. Dlatego należy przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i zapisy w umowie.

Światłowód symetryczny to doskonałe rozwiązanie dla klientów wysyłających dużą ilość danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Sieradz oferuje polski operator Airmax.

Internet dla zapalonych gamerów w miejscowości Sieradz

Przykładowa, rekomendowana prędkość łącza dla gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może w tym samym czasie grać nawet kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to znacząco gorszą, konieczną szybkość niż oferuje Internet AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni gracze zakłócą Twoją grę. Przykładowo już samo pobieranie plików, oglądanie teledysków lub czytanie poczty potrafi na chwilę spowolnić łącze oraz negatywnie wpłynąć na czas reakcji. Poza innymi graczami, zakłócenia płynności w grach można doznać przez aktualizacje systemu lub programów na komputerze. Im szybszy Internet wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją rozrywkę w sieci.

Internet dla gamingowców dostarczany przez AirMAX Internet gwarantuje nie tylko zawrotne szybkości downloadu i uploadu danych, ale także znikomy ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i Internetu LTE.

Stabilne łącze bez okresów braku dostępności Internetu praktycznie niweluje ryzyko rozłączenia w trakcie zmagań online. Oprócz do gamingu, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, nauki, zakupów czy spędzania wolnego czasu.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Sieradz i poszukujesz najlepszej oferty Internetu światłowodowego w okolicy? Wybierz Internet AirMAX i zapewnij sobie swobodny dostęp do bieżących informacji oraz najlepszej rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet światłowodowy AirMAX to nowoczesne rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości dochodzące do 1 Gb/s oznaczają zupełnie nową jakość na rynku Internetu stacjonarnego w miejscowości Sieradz.

AirMAX - internet i telewizja Sieradz

Nowoczesne usługi dla osób indywidualnych i biznesu z miasta Sieradz i okolic

Masz mieszkanie lub prowadzisz działalność gospodarczą w Sieradzu? Szukasz najlepszej oferty na internet i/lub telewizję w swoim mieście? Uważasz, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce proponują coraz gorsze warunki? Wybierz internet stacjonarny Sieradz od niewielkiego operatora AirMAX! Proponujemy bardzo szybki, nowoczesny i niezawodny internet dla osób indywidualnych i biznesu, a także gotowe pakiety usług telewizja + internet Sieradz. Jako nieliczni w Sieradzu dostarczamy komfortowe łącze symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i prędkość odbierania danych są zawsze takie same. Usługę jesteśmy w stanie sprofilować pod konkretne potrzeby odbiorcy w obszarze m.in. prędkości łącza, opłaty miesięcznej czy okresu umowy.

Zaufany dostawca internetu – Sieradz i okolice

Jesteśmy operatorem działającym na polskim i regionalnym rynku usług telekomunikacyjnych od wielu lat. Bogate doświadczenie pozwala nam dostarczać stabilny internet do wszystkich, nawet wymagających lokalizacji, niedostępnych dla innych firm, także tych znacznie silniejszych. Doskonale wiemy, czego oczekują dzisiaj klienci indywidualni i biznesowi od dostawcy internetu w Sieradzu. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby dostarczane rozwiązania były perfekcyjne dopasowane do realizowanych wyzwań i indywidualnych potrzeb użytkownika, a zatrudniani konsultanci byli profesjonalni i naprawdę pomocni. Systematycznie organizujemy atrakcyjne promocje na pakiety internet / telewizja Sieradz. Cieszymy się, że klienci doceniają nasze działania, czego dowodem są codziennie otrzymywane, pozytywne opinie.

Sieradz – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber od AirMAX to nowatorska usługa bez limitu danych i problematycznego okablowania. Zapewnia stały, swobodny dostęp do informacji, rozrywki, serwisów społecznościowych i używanych aplikacji – na podobnych lub lepszych warunkach niż oferują najwięksi operatorzy internetowi w Sieradzu i w całej Polsce. Nasz internet światłowodowy umożliwia uzyskiwanie prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb! Brak okablowania to brak usterek. Nowatorski router AirMAX Fiber pozwala korzystać z sieci z superszybkością bez względu na ilość podłączonych urządzeń. Możesz swobodnie podpiąć jednocześnie konsolę, smart TV, tablet i dekoder. Dodatkowo łącze światłowodowe AirFiber charakteryzuje się wysoką odpornością na zakłócenia wywołane przez czynniki atmosferyczne. Niestraszne mu są wichury czy silne opady.

Internet Wi-Fi Sieradz dla gamerów

internet światłowodowy AirFiber to rekomendowane rozwiązanie dla wymagających graczy z miasta Sieradz i okolic. Żaden internet radiowy w Sieradzu nie jest w stanie zagwarantować graczom takich szybkości i takiej stabilności, jak nowoczesny światłowód. Dla przykładu, rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w którą jednocześnie może grać kilkudziesięciu graczy, to 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. My dajemy Ci znacznie więcej! Z łączem światłowodowym AirFiber grasz bez obaw o to, że pozostali domownicy spowolnią łącze lub zwiększą ping, oglądając filmy, ściągając duże pliki czy aktualizując system. Ryzyko rozłączenia spada do minimum.

Internet w Sieradzu z umową SLA – oferta dla przedsiębiorców

Dokładne parametry rozwiązań AirMAX w Twojej lokalizacji przez cały okres współpracy reguluje pisemna umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług SLA. Nie musisz się martwić o szybkość ani niezawodność działania internetu, a tym samym o funkcjonowanie biznesu. W razie jakichkolwiek problemów z działaniem naszych usług możesz zawsze liczyć na szybkie i kompetentne wsparcie ekip technicznych AirMAX. Umowa Service Level Agreement reguluje również czas maksymalnej reakcji na dane zgłoszenie. Otrzymujesz internet dla biznesu z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w pakiecie.

Darmowy internet bezprzewodowy Sieradz – testuj bezpłatnie przez 2 tygodnie

Przekonaj się, czy powyższe obietnice znajdują odbicie w praktyce. Zanim podejmiesz decyzję, możesz skorzystać z bezpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz wybraną usługę (np. telewizja i internet Sieradz) przez 2 tygodnie, a następnie zamawiasz podłączenie usługi lub rezygnujesz. Bez żadnych opłat ani innych konsekwencji. Tak po prostu. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów.

A jeśli szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, mamy dla Ciebie szybki internet na kartę w Sieradzu – z prędkością do 1 Gb/s.

Internet Sieradz z dostawą i aktywacją w 24h

Napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych usługach i skonfigurujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy kurier dostarczy Ci nawet w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

AirMAX to nie tylko ultraszybki internet, ale także żadnych limitów danych na zawsze. Możesz ściągać, ile tylko chcesz. Pamiętaj, wszyscy nasi pracownicy dbają o to, abyś mógł nieprzerwanie cieszyć się kontaktem z bliskimi, dostępem do ulubionych portali i wszystkimi innymi zasobami internetu Spróbuj nas bez zobowiązań, a przekonasz się, co znaczy wysoka jakość usługi i profesjonalna pomoc działu obsługi Klienta.

Zrób za darmo SPEED TEST i zmierz prędkość posiadanego Internetu.

Masz Internet w domu i w firmie? Wkurza Cię trwające w nieskończoność czekanie na otwarcie strony www? Nie potrafisz nawet pobrać ulubionego filmu? Zrób za darmo SPEED TEST i zobacz, czy Twój dostawca usług internetowych dostarcza wystarczającą i przede wszystkim zgodną z zapisami umownymi prędkość downloadu i uploadu.

Aktualnie masz również możliwość przeprowadzenia SPEED TEST dla różnorodnych komercyjnych VPN-ów w każdym kraju na świecie.

Ponadto zapewniamy Ci możliwość podzielenia się wynikami testu ze kolegami. Możesz także sprawdzić statystyki przeprowadzonych w przeszłości testów oraz pobrać plik z wynikami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem skróconego raportu z parametrami łączy.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 17

Ocena strony:
średnia: 5.0 / 5, głosów: 1240

 

© 2023 Airmax.pl